avatar

Мова — це безцінний скарб народу, надбаний протягом багатьох віків. Багата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона –скарбниця, в якій зберігається душа нашого народу. У багатовіковій історії українського народу не було жодного видатного письменника чи поета, який би не прославляв рідну мову, свою любов до неї, який би не покладав на неї великих надій у майбутньому, бо доля нашого народу непорушно зв’язана з долею його мови. Рідна мова живе з людиною всюди і завжди, без неї, як і без сонця, повітря, води, рослин, людина не може існувати.

Сьогодні, 9 листопада, відзначають День української писемності та мови. Свято духовності українського народу було запроваджено у 1997 році Президентом України на знак вшанування великого національного надбання, який поєднує мрії та досвід мільйонів людей, подвижників українського слова. Також за православним календарем в цей день вшановують пам'ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, який вважається пробатьком української писемної мови.

Тому ми повинні з гідністю і шаною усвідомлювати важливість рідного слова в житті кожної людини, адже неможливо уявити існування народу без рідної мови. Ми маємо збагнути особисту відповідальність перед минулим, сьогоденням і майбутнім за рідне слово.

Бажаємо всім любити, поважати і цінувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українский народ!

   

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.