giftПодаруй книгу бібліотеці!

Шановні викладачі, аспіранти та студенти Університету Ушинського! Запрошуємо всіх охочих долучитися до безстрокової акції та підтримати бібліотеку.

Вітається дарування книг із різних галузей знань: педагогіки, історії, політики, економіки, медицини, математики, фізики, біології, хімії, культури і мистецтва, дизайну, художніх творів сучасних українських та зарубіжних письменників тощо.

Це добровільна ініціатива, спрямована на підвищення зацікавленості та доступу до книг із фонду бібліотеки.


 

Подяка Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного

avaБібліотека Університету Ушинського висловлює свою щиру вдячність ДНАББ ім. В. Г. Заболотного за передані в дар друковані видання для поповнення бібліотечного фонду.

Книжкові дарунки В.П. Кабаченко

avaБібліотека Університету Ушинського засвідчує свою повагу та висловлює щиру вдячність Володимиру Петровичу Кабаченку, одеському живописцю, члену Національної спілки художників України та Національної асоціації митців, за передані в дар друковані видання для поповнення бібліотечного фонду.

«Місто, з якого почалася війна»

ava-2Бібліотека Університету Ушинського висловлює вдячність ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» за передану у дар книгу «Місто, з якого почалася війна».

«Пилип Орлик та мазепинці»

ava-2Бібліотека Університету Ушинського висловлює щиру вдячність ВГО «Українська бібліотечна асоціація» за передану у дар книгу «Пилип Орлик та мазепинці».

Нові книги з історії України

avaВ рамках проєкту «Боротьба за свідомість» бібліотека Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського отримала нові книги з історії України.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню