giftПодаруй книгу бібліотеці!

Шановні викладачі, аспіранти та студенти Університету Ушинського! Запрошуємо всіх охочих долучитися до безстрокової акції та підтримати бібліотеку.

Вітається дарування книг із різних галузей знань: педагогіки, історії, політики, економіки, медицини, математики, фізики, біології, хімії, культури і мистецтва, дизайну, художніх творів сучасних українських та зарубіжних письменників тощо.

Це добровільна ініціатива, спрямована на підвищення зацікавленості та доступу до книг із фонду бібліотеки.


 

Книжкові дарунки А. М. Богуш

avaБібліотека Університету Ушинського засвідчує свою повагу та висловлює щиру вдячність Аллі Михайлівні Богуш, професору кафедри теорії та методики дошкільної освіти, дійсному члену НАПН України, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату державної премії у галузі освіти, за передані в дар друковані видання для поповнення бібліотечного фонду.

Подяка видавництву «Sözler»

avaБібліотека Університету Ушинського щиро дякує видавництву «Sözler» за передані у дар твори одного з найвідоміших ісламських учених та мислителів ХХ століття Бадіуззамана Саїда Нурсі (1878-1960). Сучасники називали його «дивом свого часу» за глибокі знання святого Корану та значний вплив на розвиток богослов’я.

Книжкові дарунки

ava-1Дарування книг - приємна та благодійна справа. Бібліотека Університету Ушинського висловлює вдячність усім, хто не забуває про неї у ці важкі часи.

Подяка Генеральному консульству Турецької Республіки

avaБібліотека Університету Ушинського засвідчує свою повагу та висловлює щиру вдячність пану Бірей Їлмазсой, Генеральному консулу Турецької Республіки, за передані друковані видання для поповнення бібліотечного фонду університету.

Подяка

avaБібліотека Університету Ушинського висловлює щиру подяку Олександру Михайловичу Яцію, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри педагогіки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, за передану в дар релігійну літературу, а також унікальні видання XIX – початку XX ст.: «Господа нашего Иисуса Христа Святое Евангелие», С.-Петербург, 1821 р.; «Сочинение Иннокентия Арх. Херсонского и Таврического», Т.-7, Великий пост, С.-Петербург-Москва, 1901 р.; «Псалтырь», С.-Петербург, приблизно 1902-1908 рр.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню