День знань

img11-го вересня розпочинається новий навчальний рік. Раніше школярі зустрічали День знань на святковій лінійці разом зі своїми батьками та вчителями, проте цього року свято затьмарене російською агресією. Традиційним, начебто, атрибутом 1 вересня є квіти. Їх дарують вчителям, ними оздоблюють класні кімнати. Проте цього року освітяни закликають батьків витратити гроші на інше.

День Хрещення Київської Русі-України

ava-2Щорічно, 28 липня, в Україні відзначається День Хрещення Київської Русі-України. Офіційно свято було затверджене указом третього президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року.

Конституція України – основний закон країни

ava-28_06Цього року виповнюється 27 років з моменту ухвалення основного закону нашої держави – Конституції України.

Свято Світлого Христового Воскресіння!

ava«Свято свят і торжество торжеств» – так іменують Великдень православні християни. Воскресіння Ісуса Христа – це подія, яка стала символом перемоги добра над злом, світла над темрявою і тому кожен християнин в цей день отримує надію на порятунок своєї душі.

Міжнародний жіночий день «Українські жінки – воїни»

avaВже багато років весь світ відзначає 8-го березня Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир (повна офіційна назва свята прийнята рішенням ООН від 1977 року), але поступово цей день перетворився у свято весни, краси та просто привід подарувати жінкам квіти.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020
20 каб - інформаційно-бібліографічний відділ
3 каб - відділ комплектування та обробки літератури

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню