Тема: Research Smarter

4 липня 10:15–11:15

Тези : Приєднуйтесь до нас, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.

Тема : Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

27 червня 10:15–11:15

Тези : Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проєкту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, ми проаналізуємо інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, порацюємо з новою базою на платформі - Grant Index і розглядаємо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Тема: Аналіз публікаційної активності установи

6 червня 10:15–11:15

Тези: На вебінарі заплановано :

Метадані наукових досліджень у системі ORCID та URIS

Пропонуємо вам відвідати перший з запланованої серії навчальний вебінар «Метадані наукових досліджень у системі ORCID та URIS», ди ви зможете дізнатися детальну інформацію про Модуль профілів Системи, їх синхронізацію з профілем в ORCID та корегування даних в різних профілях.

Веб-зустріч з представниками компанії Strike Plagiarism

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на веб-зустріч з представниками компанії  Strike PlagiarismВ межах зустрічі будуть розглянуті можливості сучасної системи перевірки на плагіат, а також проведений тренінг з використання функціональних можливостей програми.

 

Контактна інформація


Aдреса:

вул. Старопортофранківська, 36, м. Одеса, 65020

Матеріали для репозитарія: dspace@pdpu.edu.ua

Платні послуги; Консультації щодо Авторського права та з питань наукометрії: library@pdpu.edu.ua

Визначення індексів УДК та авторського знаку: library.obrabotka@pdpu.edu.ua

Кожен останній четвер місяця – санітарний день!

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню