Вебінар «Особливості участі в Програмі «Горизонт Європа»

21 лютого 2024 р. об 11-00 вебінар «Особливості участі в Програмі «Горизонт Європа»: Напрям І «Передова наука» (Дії Марії Склодовської-Кюрі), Напрям ІІ «Глобальні виклики та конкурентоспроможність» (кластер 4 «Цифрові технології, промисловість і космос»), Напрям ІІІ «Інноваційна Європа»».

Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)

20 лютого 2024 р. об 11-00 відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Інноваційний розвиток України через призму діяльності Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ)».

Запрошуємо на презентацію другого тому науково-популярної книги «10 розмов про історію України (від Данила Галицького до гетьмана Мазепи)»

photo_5350446777779738311_yАвтори : професор кафедри історії України, ректор Університету Ушинського Андрій КРАСНОЖОН та директор, головний редактор видавництва «Фоліо» Олександр КРАСОВИЦЬКИЙ.

Велика Одеська Бібліоніч - VI

14-1Весна дарує сподівання, любов - відновлення сил і піднесений настрій. Найстаріша публічна книгозбірян України та її чудові креативні партнери традиційно дарують одеситам Велику БІБЛІОНІЧ, адже маємо 14 лютого подвійне свято: Міжнародний день дарування книг та День закоханих, що надихає нас захищати рідних, відстоювати своє право жити, працювати і любити у вільній країні.

До міжнародного дня дарування книг «Я обираю книгу!»

img1Подарувати бібліотеці книгу – це чудова нагода висловити свою увагу і повагу до усіх шанувальників книг та читання. Мета заходу – надихнути людей подарувати книгу бібліотеці та дати змогу іншим читачам познайомитися з вашими вподобаннями.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020
20 каб - інформаційно-бібліографічний відділ
3 каб - відділ комплектування та обробки літератури

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню