Європейський день мов

img1_226 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття. Свято встановлено 6 грудня 2001 року, наприкінці Європейського року мов Радою Європи за підтримки Європейського Союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов, бо збереження та розвиток мов, зокрема малих, декларується як офіційна мовна політика Євросоюзу.

150 років від дня народження Павла Скоропадського (1873-1945)

avaПавло Скоропадський – визначний український державний і політичний діяч, останній гетьман України. Це особлива постать в історії України, яка постійно перебуває під перехресним вогнем істориків, публіцистів, літераторів різних політичних таборів нашої держави та Європи.

«Моя єдина Україна». Книжкова виставка до Дня Соборності України

ava«Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. Однині народ Український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднаннями дружніми зусиллями всіх своїх синів, будувати нероздільну, самостійну Державу на благо і щастя всього її трудового народу».

Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії УНР

Європа — наш спільний дім

avaЄвропа – сукупність різних традицій та мов, але водночас спільних цінностей, які знаходяться під захистом Європейського Союзу. Цінності, які існують у сучасній Європі є важливими та близькими для українського суспільства.

300 років від дня народження українського поета та філософа Г. Сковороди (1722-1794)

ava«Його ім’я звучить в історії незгаслої мислі та слова – Григорій Сковорода. Із саквою за плечима та флейтою в руці пройшов він шляхами й роздоріжжями рідної української землі. Думкою він вимірював простори всесвіту і правди глибину, мудрістю й чеснотами прославляв свій народ» І. Пільгук.













 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню