День слов’янської писемності й культури

ava«В вас мудрість вічна і любов жива…
А хтось же вас народжував, слова,
Хтось ті суцвіття звуків винаходив,
Що стали потім мовами народів»
Станіслав Тельнюк

Воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір»

avaЗ 18 по 19 травня 2022 р. у бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся науковий воркшоп «Державна реєстрація авторського права на науковий твір». Учасниками заходу стали викладачі Університету Ушинського.

День науки в Україні

avaШановні науковці, викладачі та майбутні вчені, працівники бібліотеки Університету Ушинського щиро вітають вас з професійним святом – Днем науки в Україні. Ми пишаємося українськими вченими і робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і неперервність наукових традицій. У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства, отож його потенціал – запорука майбутнього нашої нації.

250 років з дня народження Фрідріха Брокгауза, засновника видавничого дому «Брокгауз»

image044 травня 2022 року виповнюється 250 років Фрідріху Арнольду Брокгаузу, одному з найвідоміших людей у галузі видавничої справи. Свою підприємницьку діяльність Брокгауз розпочав ще наприкінці XVIII століття з торгівлі, але, через деякий час, він вирішив зайнятися випуском книг. У 1814 році видавнича фірма отримала назву на прізвище засновника – «Ф. А. Брокгауз». Вона випускала газети, альманахи, філософські твори та словники.

День пам’яток історії та культури

avaЗ прадавніх часів територія нашої держави була стиком різних культур - кіммерійців, скіфів, давні греків, східних та західних слов’ян. Усі вони залишили нам неоцінений спадок культурних пам’яток. У цей нелегкий для країни час, зберігати надбання минулого, відновлювати втрачене та передавати здобутки наступним поколінням - висока і благородна місія.


 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню