Міжнародний день захисту дітей

avaПерший день літа радує нас не тільки теплим сонечком і гарною погодою, а й святом – Міжнародним днем захисту дітей.

Рішення про відзначення цього свята саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Вже у 1950 році був відзначений перший Міжнародний день захисту дітей, а з 1998 року й Україна почала відзначати його.

Права людини як основа демократичного суспільства

img26 травня 2023 року в бібліотеці Університету Ушинського відбулась онлайн-лекція «Права людини як основа демократичного суспільства». Спікерою виступила Наталя Валеріївна Бутт, методист організаційно-методичного відділу Центральної міської бібліотеки імені Івана Франка, керівник клубу документально-правового кіно DOCU клуб.

День науки в Україні

avaШановні науковці, викладачі та майбутні вчені, бібліотекарі Університету Ушинського щиро вітають вас з професійним святом – Днем науки в Україні.

Це свято всіх причетних до розвитку вітчизняної та світової науки : від студента й аспіранта до викладача та академіка. Ми пишаємося українськими вченими та робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і неперервність наукових традицій.

Дні науки у бібліотеці Університету Ушинського

avaЗ 15 по 17 травня 2023 року в бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшли онлайн-заходи присвячені Дню науки в Україні.

Навчально-розважальний захід для школярів Рішельєвського наукового ліцею

ava15 травня 2023 року, напередодні Дня науки в Україні, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики та статистики, Ольга Яковлева разом зі студентами 1 курсу фізико-математичного факультету напрямку «Математика» та бібліотекаркою Наталією Гончаренко провели навчально-розважальний захід з математики для учнів 5-В класу Рішельєвського наукового ліцею. Школярі завітали до бібліотеки у супроводі своєї класної керівниці Вікторії Каплун.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню