×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/pdpu/data/www/library.pdpu.edu.ua/images/2018/ ×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018/

ava

Історія народу України починається від барвистої вишиванки, мелодійної пісні та вишневих садів. Від славного козацтва і до сучасності української держави.

Особливість нашого народу і нашої історії полягає в тому, що в козацтві виявлявся мужній і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас причетний до неї. Козак в уявленні українця — це воїн, що не розлучається із шаблею, захисник прав, звичаїв, віри та гідності кожного, хто живе під небом України.

14 жовтня – не просто дата. Саме 14 жовтня святкують День українського козацтва, яке збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Богородиця з давніх-давен є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Також в цей же день з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності нашої держави Президент України Петро Порошенко встановив ще одне, немало важливе, свято – День захисника України.  Захисник України – це той, для кого поняття – гідність, честь, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це той, хто готовий захищати свою родину, свій народ, свою країну. Тому,  саме 14 жовтня – значуща дата для кожного українця.

Свято є спільним і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.  Вітаємо зі святом, дорогі ветерани війни і військової служби, шановні військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань. Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі. Низький уклін нашим славним ветеранам за високий героїзм і мужність, які вони сповна віддавали задля щасливого майбутнього прийдешніх поколінь.

Бажаємо всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів.

{gallery}2018/zahisnik{/gallery}  

 

 

 

Дата публікації: 12.10.18

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.