День вчителя

Шановні сіячі розумного, доброго, вічного!

Вітаємо вас з Днем учителя! Бажаємо, щоб викладання та робота в закладах освіти приносила радість та задоволення! Успіхів вам у просвітницькій справі!

З приводу свята пропонуємо вам переглянути віртуальну виставку та відвідати книжкову в бібліотеці.

Список книг

Список статей за 2014 рік

Термін експонування: з 2 жовтня по 8 жовтня 2015 р. (2-й поверх, каб. №20).  

Віртуальна виставка деяких книг

Індивідуальність учителя: теорія і практика
Автор:
Пєхота О. М.
Видавництво: Миколаїв: ТОВ Фірма «Ілліон»
Рік видання: 2009
Сторінок: 272
Анотація: Запропонований навчальний посібник є однією з перших спроб дати студенту педагогічного ВНЗ систематизовану інформацію про особливості та механізми індивідуального розвитку вчителя. Знайомство зі змістом посібника дозволить йому глибше проникнути та зрозуміти свій внутрішній світ, обриси «образу Я», вибудувати особистісно-професійну «Я-концепцію» та підвищити продуктивність системи стосунків з навколишнім світом, що сприяє розвитку навичок самоаналізу та розвитку індивідних, особистісних та суб’єктних основ індивідуальності педагога.

Книга призначена для студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів, науковців.

Сохраним то, что есть в детях
Автори:
С. Т. Шацкий, В. Н. Шацкая
Видавництво: М.: Карапуз
Рік видання: 2011
Сторінок: 352
Анотація: С. Т. Шацкий та В. Н. Шацкая – выдающиеся русские педагоги, которые жили и работали в условиях революции, Гражданской войны и сталинского режима. В книге представлены фрагменты педагогических трудов этих двух замечательных людей, которые были преданы детям и хотели, чтобы они были всесторонне развитыми личностями. 

Все идеи о воспитании построены на научной основе и проверены практикой. Накопленный в процессе исследования, их опыт широко использовался в воспитательной работе с детьми. Он становился основой для создания и разработки научно обоснованных программ воспитания и обучения.

Книга предназначена педагогам дошкольных учреждений, школьным учителям, педагогам дополнительного образования детей, работникам школ-интернатов и гувернерам. Она также полезна студентам средних специальных и высших педагогических учебных заведений.

Формування правової компетентності майбутнього вчителя
Автор:
Іваній О. М.
Видавництво: Суми: Університетська книга
Рік видання: 2013
Сторінок: 112
Анотація: У посібнику надається сутнісна характеристика правової компетентності педагогічних кадрів. Висвітлюються теоретичні основи набуття правової компетентності, технологія модульного навчання правової компетентності майбутніх учителів.

Посібник містить матеріали з проективної й дослідницької діяльності, самостійної роботи студентів, пропонуються діагностичні завдання для самоперевірки й самооцінки рівня та якості правової компетентності студентів, тестові завдання.

Для студентів і викладачів вищих навчальних педагогічних закладів, менеджерів освіти, керівників загальноосвітніх шкіл.

Розвиток творчого потенціалу вчителя у системі післядипломної педагогічної освіти
Автор:
Устинова Н. В.
Видавництво: Херсон: Грінь
Рік видання: 2012
Сторінок: 344
Анотація: У монографії вперше визначено та науково обґрунтовано роль післядипломної педагогічної освіти в процесі розвитку творчого потенціалу вчителя, особливості його (процесу) структури, функцій та організації; виокремлено критерії оцінки рівня готовності педагогічних працівників до творчої професійної; створено і теоретично обґрунтовано динамічну модель розвитку творчого потенціалу вчителя в системі післядипломної педагогічної освіти та комплексну програму її практичного втілення.

Розраховано на науковців, викладачів та студентів вищих педагогічних, класичних навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, керівників та вчителів загальноосвітніх шкіл, усіх, хто цікавиться питанням розвитку творчого потенціалу вчителя.

Класному керівнику: 1000 важливих дрібниць
Упорядники:
Л. Шелестова, Н. Чиренко
Видавництво: К: Шк. світ
Рік видання: 2010
Сторінок: 128
Анотація: Книжка розповідає про різноманітні аспекти роботи класного керівника. Тут ви знайдете багато порад, рішень та унікальних ідей на всі випадки вашого буденного професійного життя. Вона складається кількох частин і містить загальні питання щодо діяльності класного керівника; золоті правила взаємодії дітей, батьків та вчителів, поради щодо організації виховної роботи у класі.

Книжка стане незамінним помічником у роботі класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів із виховної роботи.

Пропоновані матеріали допоможуть класним керівникам, педагогам-організаторам та заступникам директорів із виховної роботи. 

Класному керівнику: як вирішувати конфлікти у класі
Упорядники:
Л. Шелестова, Н. Чиренко
Видавництво: К: Шк. світ
Рік видання: 2010
Сторінок: 128
Анотація: У книжці розкрито сутність та структурні елементи конфлікту, а також надано діагностичні методики для з’ясування рівня конфліктності особистості, які доступні й легкі у використанні саме класними керівниками. Окрім того, у книжці представлено розробки виховних годин, позакласних занять, батьківських зборів, тренінгів, які надають практичні поради педагогам у вирішенні конфліктних ситуацій між усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Книжка стане при нагоді класним керівникам, заступникам директорів із виховної роботи, студентам педагогічних ВНЗ, методистам із виховної роботи. 

Автор статті: Матковська Д. М.
Списки літератури підготувала Шафоростова К. І.

02.10.2015
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню