Корпоративне навчання – потреба сучасного закладу освіти

1

З 1 по 30 червня 2021 р. науково-педагогічні працівники і співробітники Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери навчались за модулями «Цифрові профілі вченого (ORCID, Publons, Google Scholar)», «Інструменти наукометричних баз даних» і програмою «Сучасна онлайн-комунікація (культура віртуального спілкування)».

Корпоративне навчання включало лекційні, практичні заняття та консультації з актуальних тем, що передбачали набуття й вдосконалення вмінь і навичок наукової комунікації, висвітлення результатів набутих досліджень, використання інструментів наукометричних баз даних, а також використання правил мережевого етикету. Викладання забезпечувала директорка бібліотеки Університету Ушинського, кандидатка педагогічних наук, Валентина Візнюк.

Викладачі та співробітники університету відмітили практичну значущість корпоративного навчання, що нині є запорукою ефективної професійної діяльності. 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню