Подяка волонтерам

Минулий тиждень захопив працівників бібліотеки Університету Ушинського насиченими подіями та приємними зустрічами, завдяки яким ми знову отримали новий досвід та безліч приємних емоцій. Говорячи про одну таку зустріч, хочемо поділитися враженнями від плідної роботи з студентами-волонтерами.

В якості волонтерства, 19 травня 2021 року, активна група студентів фізико-математичного факультету,  під керівництвом доцента кафедри вищої математики і статистики  Ольги Яковлєвої, працювала в книгозбірні цінної та рідкісної літератури бібліотеки Університету Ушинського. Бібліотекарка сектору, Наталія Гончаренко, організувала роботу студентів із систематизації книг у тематичних розділах з математики і педагогіки. Під час волонтерської діяльності студенти охоче взялися до спільної роботи з організації книжкового фонду. 

Бібліотека Університету Ушинського щиро висловлює подяку студентам-волонтерам за професіоналізм та дбайливе ставлення до перлини бібліотечного фонду. 

 Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до подальшої співпраці з нашою бібліотекою та спробувати себе в ролі волонтера.

Звертайтесь за телефоном 753-07-64, або  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

  

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню