Круглий стіл до Дня науки

921 травня 2021 р. у бібліотеці Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся круглий стіл до Дня науки «Сучасні інструменти пошуку інформації для наукових досліджень».

Учасниками заходу стали викладачі та представники Ради молодих вчених і Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів і молодих учених (НТС).

Фахівці бібліотеки – Олена Спасскова, канд. мист., заст. директора бібліотеки і Ксенія Максим, бібліограф 2 категорії виступили із доповіддю «Онлайн-інструменти для апгрейдінгу наукових досліджень» та розповіли про наукометричні бази Web of science і Scopus та повнотекстову базу ScienceDirect, а також розкрили переваги бібліографічних менеджерів.

Голова НТС, аспірант кафедри політичних наук і права Павло Гайдаєнко відмітив актуальність інструментів пошуку для наукових здобутків, як в дослідженнях минулого, так і в реаліях сьогодення.

Відповідальний редактор журналу «Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського», канд. пед. наук, доцент кафедри слов’янського мовознавства Анжела Буднік виступила із темою «Сучасні вимоги до наукових статей – від подання до опублікування». Доповідачка розглянула особливості публікаційного процесу в періодичних виданнях і вимоги до наукових статей, а також наголосила на важливості публікаційної етики.

Пропонуємо для перегляду презентації заходу:

  1. Сучасні вимоги до наукових статей – від подання до опублікування;
  2. Референс-менеджери (Онлайн-інструменти для апгрейдінгу наукових досліджень);
  3. Університет Ушинського в дзеркалі наукометричних баз даних.


 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню