День науки в Україні

ava

Шановні науковці Університету Ушинського, щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем науки!

Це свято всіх причетних до розвитку вітчизняної та світової науки: від студента і аспіранта до викладача й знатного академіка.

Бажаємо науковому колективу Університету Ушинського нових творчих здобутків, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог у нелегкій, але надзвичайно цікавій справі.

З цієї нагоди фахівці бібліотеки представляють до вашої уваги фундаментальну наукову працю письменниці, перекладачки, однієї з творців європейської педагогіки XIX століття та першої дослідниці жіночої педагогіки – Альбертини Адрієнни Неккер де Соссюр: «Постепенное воспитание или изучение целой жизни» (том 2-й, перекладено з французької мови).

Книга була видана типографією В. Готьє у Москві в 1871 році. Ця фундаментальна педагогічна праця складається з трьох томів, присвячених ранньому дитинству, юності й молодості жінок. У фонді цінної та рідкісної літератури нашої бібліотеки в наявності лише 2-й том із зібрання. Видання стане у пригоді студентам, аспірантам і науковцям педагогіних спеціальностей. 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню