Вітаємо з ювілеєм!

ava

Є в нашому колективі особлива людина, душа і сердце бібліотеки художньо-графічного факультету – Бугайцова Олена Григорівна.

Сьогодні, 22 квітня, увесь колектив бібліотеки Університету Ушинського, вітає колегу з 75-річним ювілеєм.

Шановно Олено Григорівно, прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, щастя, тепла, добра й радощів на життєвому шляху!

«Ще зі студентських часів я добре пам’ятаю Олену Григорівну. Нас, першокурсників, які часом не могли зрозуміти що за книга їм потрібна, вона розуміла просто подивившись в очі. Ми завжди знали, що в бібліотеці художньо-графічного факультету можна отримати не лише літературу, а й пораду. Йшли ділитися і горем, і радостями, бо знали, що надійнішої людини на факультеті немає. А зараз, коли я працюю разом із Оленою Григорівною, можу точно сказати, що бібліотекар – це не робота, це особливий стиль життя, це море терпіння, доброзичливості, тактовності, уміння згладжувати ситуацію, комунікабельності, товариськості. І, найголовніше, це вміння знаходити контакт з читачем».

(Наталія Гончаренко, бібліотекарка фонду цінної та рідкісної літератури, випускниця художньо-графічного факультету)

«Олена Григорівна допомогла нам, студентам художньо-графічного факультету, розвіяти стереотип про бібліотекарів, які лише й можуть, що змушувати всіх зберігати тишу та діставати книги з полиць. Завдяки теплій та дружній атмосфері, нам завжди було в радість зайти до бібліотеки за підручником чи просто, для себе, переглянути книги з прекрасними репродукціями творів світового мистецтва. Ми з моїми однокурсниками завжди любили та поважали Олену Григорівну, а зараз, коли особисто я знаю скільки сили вона докладає, щоб розвивати бібліотеку та допомагати студентам, це почуття тільки примножилось.»

(Олена Спасскова, кандидат мистецтвознавства, заступниця директора бібліотеки, випускниця художньо-графічного факультету) 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(1 каб.- видача літератури)
(048) 753-07-64
( 20 каб. -академічна доброчесність)
(048) 753-02-54
( 20 каб. - інформаційно-бібліографічні довідки)

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню