Семінар-практикум для магістрів спеціальностей «Менеджмент» й «Публічне управління та адміністрування»

ava

23 та 24 лютого 2021 року бібліотека Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», за сприяння доцента, кандидата педагогічних наук Оксани Сакалюк, провела семінари-практикуми для магістрів заочного відділення соціально-гуманітарного факультету спеціальностей «Менеджмент» й «Публічне управління та адміністрування».

Бібліотекарка Ксенія Максим розповіла студентам про особливості бібліографічних пошуків і використання особистих акаунтів в електронному каталозі бібліотеки (Unilib) та електронному архіві (Dspace) Університету Ушинського.

Заступниця директора бібліотеки Олена Спасскова ознайомила студентів із особливостями технічної перевірки письмових робіт на ознаки плагіату програмою Strikeplagiarism, ідентифікацією академічного плагіату і самоплагіату й особливостями покликання у письмових роботах.

Студенти відмітили актуальність тематики заходу та сучасну потребу використання дослідницьких електронних інструментів, що сприятимуть результативності виконання наукових досліджень.

З питань організації семінарів для студентів з тем сучасних інформаційно-бібліотечних ресурсів та академічної доброчесності просимо звертатися на електронну адресу бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (048) 753-07-64.

  

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню