Інсталяції власноруч - святковий настрій

Кожен українець з нетерпінням очікує на різдвяні свята: хтось уже прикрасив вічнозелену красуню, а хтось тільки розмірковує над вибором новорічної ялинки. Проходячи повз вітрини магазинів, наш погляд притягують до себе святкові прикраси, іграшки та сніжні композиції. Вогники безперестану миготять, ніби пританцьовують у такт різдвяній пісні.

Біля великої старовинної будівлі зупинилася маленька дівчинка й наспівує пісеньку сніговичку, який стоїть по ту сторону вікна бібліотеки. Побачивши щирі емоції дівчинки, директорка бібліотеки Університету Ушинського посміхнулася та зрозуміла, що різдвяні інсталяції – це справді хороша ідея.

Напередодні, кожен працівник бібліотеки старанно втілював свої найкреативніші ідеї у життя. Таким чином, перед нами з’явилися книжковий сніговик та ялинки, неймовірно милі янголята та, навіть, величезний різдвяний будинок. Усі інсталяції не тільки відображають передсвятковий настрій, але й несуть дух науки.

Ми пережили досить важкий рік, який змусив нас по-іншому глянути на світ, змінити наші звички та замислитися про майбутнє. Проте є інший бік – ми навчилися бути креативними, гнучкими та знаходити вихід із найскладніших ситуацій. Ми стали сильнішими.

Саме тому, працівники бібліотеки Університету Ушинського хочуть поділитися з вами позитивом через призму неординарних різдвяних інсталяцій та надихнути всіх на створення власних святкових виробів.

 

  

 

23.12.2020
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню