Екскурсії для першокурсників

На початку навчального року в бібліотеці Університету Ушинського для першокурсників були проведені традиційні екскурсії: знайомство зі структурою, книжковими фондами і послугами університетської бібліотеки.

Студенти дізнались як замовляти літературу додому та у читальний зал, ознайомились з книжковою виставкою з відділу рідкісних та цінних книг. Бібліотекарі продемонстрували принципи роботи з електронними ресурсами. Кожен студент мав змогу здійснити інформаційний пошук в репозитарії та електронному каталозі.

Екскурсії для факультетів іноземних мов й музичної та хореографічної освіти, філологічного й соціально-гуманітарного факультетів та історико–філософського відділення проводили зав. відділами бібліотеки Ірина Панченко, Наталя Розумна, а також бібліотекар Оксана Максим.

По завершенні карантину запрошуємо першокурсників на нові екскурсії. Для детальної інформації щодо офлайнових або онлайнових заходів просимо кураторів звертатися на електронну адресу бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

27. 10. 2020 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64 ( 20 каб. - плагіат)
(048) 753-02-54 ( 20 каб. - довідки,консультації

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню