Знайомство з книгою «Двадцатипятилѣтіе Одесскаго Городского театра»

 

Колектив бібліотеки Університету Ушинського самовіддано любить Одесу і приєднується до усіх привітань з її Днем народження!

Краса та успіх будь-якого міста – це заслуга його мешканців – сміливих, вільних, надзвичайно талановитих і дуже гостинних людей.

Тому, будьмо гідними нашої малої батьківщини та оточимо її турботою та любов’ю. До уваги наших читачів, фахівці бібліотеки представляють стародрук з фонду цінної та рідкісної книги, присвячений історії міста Одеси –«Двадцатипятилѣтіе Одесскаго Городского театра. 1887 г. – 1-ое Октября –1912 г.». Ця невелика книга видана в Одесі в «Изданіе Городское» у вересні 1912 року типографією «Одесскаго Листка».

Екземпляр книги входить до колекції професора Б. В. Варнеке і має власницький запис на титульній сторінці. Книга розповідає про те, яке велике значення мало святкове відкриття нового театру в нашому місті. Наскільки це було важливо для всієї країни: мати театр такого високого рівня і масштабу, адже місто Одеса вже на той час посідало значне місце в суспільному, світському і театральному житті всієї країни.

Пропонуємо студентам та викладачам ознайомитися з виданням початку XX сторіччя за посиланням.

 

28. 08. 2020
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню