avatarka

19 та 26 лютого 2019 р. в музеї рідкісної та цінної книги бібліотеки Університету Ушинського доцентом кафедри теорії та методики практичної психології Пивоварчик Іриною Михайлівною проведено заняття з дисципліни «Методика викладання психології» для студентів третього курсу факультету початкового навчання.

Після занять студенти відвідали виставку рідкісної та цінної книги з даної тематики та ознайомилися з унікальними експонатами колекції стародруків. Також присутні переглянули сучасні періодичні видання з педагогіки і психології в читальній залі бібліотеки.

Фахівці інформаційно-бібліографічного відділу ознайомили студентів із компонентами і можливостями роботи сайту університетської бібліотеки (library.pdpu.edu.ua), студенти також дізнались про переваги роботи в електронному каталозі. Присутні отримали інформацію про повнотекстові документи в Електронному архіві (репозитарії) Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (dspace.pdpu.edu.ua).

 

 

Бібліотека запрошує до співпраці викладачів університету.

Відповідальні за культурно-масову роботу: 

Розумна Наталя Миколаївна, моб.тел. 093-805-20-74

Кащук Анна Анатоліївна, моб.тел. 097-308-82-77.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

 1   3    

 2

4

 

 

26. 02. 2019

 

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.