Всеукраїнський диктант національної єдності

ava

Уже вісімнадцятий рік поспіль Українське радіо є організатором написання Всеукраїнського диктанту національної єдності в День української писемності та мови. Головна мета цього заходу – не стільки перевіряти грамотність, хоча це також дуже важливо, скільки закликати все більше людей продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, дбає про чистоту та правильність мови.

У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі мали  змогу написати радіодиктант національної єдності. Його текст, традиційно, прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко. Цьогорічний радіодиктант пройшов під  офіційним гаслом — «#пишеморазом».

Однією із локацій м. Одеси для написання 18-го радіодиктанту була бібліотека Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського». У приміщенні бібліотеки відбулася пряма радіотрансляція Першого каналу UA: Українське радіо. До написання долучились студенти, викладачі і фахівці університету, особливо захід зацікавив студентів філологічного факультету. Читальна зала була переповнена охочими перевірити свою грамотність. Кожна людина, яка писала диктант разом із бібліотекою Університету Ушинського, уважно слухала радіоведучого та із особливою старанністю вимальовувала літери радіодиктанту.

  
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню