В бібліотеці Університету Ушинського відбулись семінари «Можливості платформи Web of Science для науковця»

З 13 по 16 лютого 2018 року в бібліотеці Університету Ушинського за участю науково-педагогічного персоналу та аспірантів відбулись семінари з теми «Можливості платформи Web of Science для науковця».

Учасники отримали корисну інформацію щодо правил реєстрації на платформі Web of Science, зручності використання референсу менеджеру EndNote, особливостей створення наукового профілю ResearcherID. Під час семінару було зосереджено увагу на аналізі результатів пошуку за різними параметрами в базі даних Web of Science Core Collection.

Після теоретичної частини семінару науковці мали можливість за допомогою бібліотекарів зареєструватись на платформі в комп’ютерному класі.

Організаторами та розробниками семінару стали в. о. директора бібліотеки В. В. Візнюк і бібліотекар В. В. Меньшова.

Матеріали семінару та інструкцію з використання можна переглянути за посиланням: http://library.pdpu.edu.ua/index.php/novini/podiji/302-web-of-science.

За додатковою інформацією з використання платформи Web of Science звертатись до інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки (вул. Старопортофранківська, 36, 2 поверх – кабінет 20) тел. 726-58-82
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню