У країні казок К. Д. Ушинського

Казки – улюблене читання дітей, бо вони допомагають навчити маленьку дитину розпізнавати добро і зло, дбайливо ставитися до природи, поважати старших, бути вірними друзями менших наших братів.

28 вересня 2017 року в читальній залі бібліотеки було організовано та проведено захід «У країні казок К. Д. Ушинського», присвячений 95-річчю бібліотеки Університету Ушинського.

Читцем виступила народна артистка України, актриса розмовного жанру, лауреат премії К. Г. Паустовського та І. Рядченко Куклова Олена Яківна, яка ознайомила учнів другого класу ОЗОШ №26 з діяльністю та творчою спадщиною Костянтина Дмитровича Ушинського. 

Для того, щоб діти не лишалися лише пасивними глядачами читання, їм було запропоновано вікторину «Казкові загадки». Маленькі читачі показали хороші знання українських народних казок та казок народів світу, правильно відповідаючи на запитання вікторини. Кожен учень отримав маленький подарунок за вірну відповідь.

Завершився захід екскурсією приміщенням бібліотеки з відвіданням деяких відділів й інформуванням про їхні функції і особливості роботи. 

Бібліотека висловлює щиру вдячність Кукловій Олені Яківні за майстерне та виразне читання.

Захід організували та провели: Кащук Г. А., Розумна Н. М., Черноглазова Т. Г., Бондаренко Г. Б., Романенко Н. С.

Автор статті: Матковська Д. М.
Фото: Матковська Д. М., Романенко Н. С.
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню