Підсумки святкового тижня 2018

avatar

13

Бібліотека – це той храм,

де завжди народжується

і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину

бібліотеку називали “дім життя’,

“притулок мудрості”, “аптека для душі’.

(В. Сухомлинський)

30 вересня для кожного бібліотекаря є особливим, саме в цей день починаючи з 1998 року святкується Всеукраїнський день бібліотек.

Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а й відкритий кожному безмежний інформаційний простір.

Саме тому в нашій бібліотеці була проведена ціла низка цікавих, захоплюючих та новітніх заходів. Яскраві виставки та інсталяції радували всіх відвідувачів і фахівців університетської бібліотеки.

Тиждень пройшов не дарма і для друзів сторінки Бібліотеки Університету Ушинського на Фейсбуці. Всі охочі мали змогу взяти участь у першому бібліотечному букчеленджі під слоганом «Читай. Фотографуй. Скидуй», який мав на меті заохотити читача побачити книжку з нового, цікавого та незвичайного ракурсу.

Ще студентський актив нашого університету взяв участь у яскравому флешмобі під гаслом «Університет Ушинського читає». Просто серед вулиці між кампусом філологічного факультету і факультету іноземних мов та будівлею бібліотеки утворився ланцюжок із студентів з книгами в яскравій обкладинці. Книжковий флешмоб звичайно ж привернув увагу всіх перехожих, а також насичений потік пасажирів вулиці Старопортофранківська м. Одеси.

Протягом святкового тижня проводились цікаві екскурсії по бібліотеці, всі бажаючі відвідали бібліотечне закулісся.

На завершення святкового тижня на екскурсію до бібліотеки прийшли студенти факультету дошкільної педагогіки та психології. Студентів дуже зацікавила екскурсія по книгосховищу стародруків, в якому вони побачили багато цікавих книг , присвячених вихованню дітей.

Цей тиждень приурочений дню бібліотек пройшов дуже насичено і цікаво, як для працівників бібліотеки, студентів так і для всіх охочих, хто приєднався до нас!

  

 

 

 

Дата публікації: 05.10.18
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню