Екскурсія-лекція для школярів

6 травня 2024 року до бібліотеки Університету Ушинського завітали учні 4 (8)-Д класу Одеського ліцею «Лідер», (класний керівник — Ганна Кофіжиу).

Директорка бібліотеки Оксана Максим провела екскурсію, яка включала : знайомство з абонементом, читальною залою бібліотеки, де діти погортали книжки, зазирнули в книгосховище та каталоги.

У світлому та затишному приміщенні музею на дітей чекала фахівчиня сектору цінної та рідкісної літератури, бібліотекарка Наталія Гончаренко, яка розповіла про роль та значення бібліотеки в житті дітей, ознайомила з колекцією рідкісних видань, з процесом сканування сучасних книг і стародруків, а також школярі прослухали невеличку лекцію з історії освіти в нашому місті, історії Університету Ушинського та його бібліотеки.

Завдяки просвітницькій роботі бібліотекарів у молоді формуються нові погляди на роботу книгозбірень, які не лише зберігають та видають книги, а є сучасними осередками знань з багатогранними можливостями для користувачів, сучасними інформаційними центрами та центрами дозвілля й спілкування.


 

Контактна інформація


Aдреса:

вул. Старопортофранківська, 36, м. Одеса, 65020

Матеріали для репозитарія: dspace@pdpu.edu.ua

Платні послуги; Консультації щодо Авторського права та з питань наукометрії: library@pdpu.edu.ua

Визначення індексів УДК та авторського знаку: library.obrabotka@pdpu.edu.ua

Кожен останній четвер місяця – санітарний день!

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню