Бібліотека Університету Ушинського висловлює щиру подяку Сергію Миколайовичу Тарадайко за подарований примірник науково-популярного видання

img1
Бібліотека Університету Ушинського висловлює щиру подяку Сергію Миколайовичу Тарадайко за подарований примірник науково-популярного видання:

Тарадайко С. Філософія лінії. Микола Колядко. – Київ: ArtHuss, 2021. – 152 с.

Сергій Миколайович Тарадайко – філософ, письменник, есеїст. Його твори виходять у провідних українських журналах, як академічних, так і літературних. Сучасний український філософ, який пише у трохи призабутому нині жанрі філософського есею. Спираючись на визначні філософські постаті ХХ сторіччя – Гайдегера, Бахтіна, Дельоза, Дерида – він вибудовує дивний світ, який складається з окремих елементів… Але вони врешті-решт єднаються в одному новому баченні.

Микола Колядко (1951-1999) дуже цікавий художник, який поєднує досить абстрактні та стародавні, власне народні мотиви. Це розкрито в есеї, примітному вже за жанром, а саме: коли про твори живопису пише філософ. Отож увагу зосереджено не на впливах і "запозиченнях", а на баченні світу, що притаманне самому майстру. Додається великий обсяг ілюстрацій.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020
20 каб - інформаційно-бібліографічний відділ
3 каб - відділ комплектування та обробки літератури

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню