Запобігання та протидія академічному плагіату при написанні наукових робіт

1


pdf
1 листопада 2023 року бібліотекою Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» на платформі TEAMS було проведено вебінар «Запобігання та протидія академічному плагіату при написанні наукових робіт» для студентів навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту. Спікером виступила в. о. директора бібліотеки Оксана Максим, організатором – завідувач кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Оксана Сакалюк.

Студентів було ознайомлено з новим звітом подібності технічної перевірки системою Strikeplagiarism, особливостями індивідуальної перевірки, інтерпретацією звіту подібності. Слухачі отримали практичні поради щодо запобігання академічному плагіату.

Здобувачі вищої освіти і викладачі мали змогу задати питання та долучитися до обговорення проблемних ситуацій, які виникають під час перевірки наукових робіт на ознаки плагіату, а також актуалізували шляхи запобігання і протидії академічному плагіату.


 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2023 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню