Міжнародний день театру

thumbnail_ava
27 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день театру. Це свято було запроваджено 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО. Міжнародний інститут театру при ЮНЕСКО – це найбільша в світі неурядова організація, що займається виконавським мистецтвом. Національні центри, регіональні ради та комітети представлені в більш ніж в 100 країнах світу.
У цьому році бібліотека Університету Ушинського також приєднується до святкування. До уваги читачів ми хочемо представити наукову працю професора, відомого історика театру Б. Варнеке «Античний театр» з серії «Начерки з історії театру». Книга надрукована Державним видавництвом України у 1929 році.
День театру не просто професійне свято акторів, а й свято всіх працівників театру – від театральних режисерів та білетерів і до шанувальників цього виду мистецтва. Ми від щирого серця хочемо привітати всіх працівників сфери театру з їх святом, адже театр є універсальною мовою спілкування, одним із найстаріших мистецтв, що осмислює дійсність і залишається надією гуманізму, дає людині шанс зберегти й утвердити гідність та людяність.
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020
20 каб - інформаційно-бібліографічний відділ
3 каб - відділ комплектування та обробки літератури

Пошук в моб меню