Екскурсії для першокурсників у 2022 році

ava
Кожен навчальний рік у бібліотеці Університету Ушинського починається з екскурсій для першокурсників. І цей рік, незважаючи на воєнний стан у нашій країні, не став виключенням.

Впродовж осені 2022 року були проведені традиційні екскурсії для студентів-першокурсників факультетів : іноземних мов, музичної та хореографічної освіти, соціально-гуманітарного, фізико-математичного, початкового навчання, історико-філологічного, медичного та художньо-графічного.

Студенти ознайомились зі структурою, особливостями обслуговування, книжковими фондами і послугами університетської бібліотеки. Також вони дізнались як користуватися електронним каталогом та репозитарієм, яким чином можна замовити книгу заздалегідь на абонементі та у читальний залі. Вже традиційно перлиною кожної екскурсії стало відвідування студентами експозиції цінних та рідкісних видань XVII-XX ст., які зберігаються у нашій бібліотеці. Екскурсії проводили завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу Ірина Панченко, бібліотекар Оксана Максим та бібліотекар фонду ЦРЛ Наталія Гончаренко.


 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню