«Освіта в реаліях війни: орієнтири міжнародної спільноти»

image01
До уваги науковців і здобувачі вищої освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського!

Інститут педагогіки НАПН України презентує оглядове видання «Освіта в реаліях війни: орієнтири міжнародної спільноти», підготовлене співробітниками відділу порівняльної педагогіки.

У виданні подано огляд позицій і поглядів міжнародної спільноти з питань функціонування освіти в умовах воєнних дій. Проаналізовано мотиви нищення освіти, безпосередні та довготривалі згубні наслідки цього, як для самої освіти, так і для учасників освітнього процесу. З`ясовано орієнтири міжнародних та неурядових організацій щодо забезпечення неперервності освіти в умовах війни та включення біженців і внутрішньо переміщених осіб до навчального процесу; охарактеризовано підтримку Європейського Союзу з інтеграції українських дітей та молоді до систем освіти держав-членів ЄС.

Матеріали будуть актуальними для розробників освітньої політики, управлінців, педагогів, батьків та широкої педагогічної громадськості. З виданням можна ознайомитись на офіційній сторінці Інститут педагогіки за посиланням.

 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:

(048) 753-07-64
(20 каб. - інформаційно-бібліографічний відділ)

 (048) 726-58-61
(3 каб. – відділ комплектування та обробки літератури)

© 2011-2023 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню