av

Граф, учасник Кримської війни 1853–1856 рр., російський письменник, Почесний академік Петербурзької АН, освітній діяч, один із теоретиків «вільного виховання», організатор шкіл для селянських дітей, автор підручників «Курс арифметики», «Азбука», «Книги для читання», літературних творів: роману-епопеї «Війна і мир», автобіографічної трилогії «Дитинство», «Отроцтво», «Юність», романів «Анна Кареніна», «Воскресіння», драми «Влада темряви», а також цілого ряду оповідань, повістей тощо. І це все одна людина -  Толстой Лев Миколайович.

У 2018 році відзначаємо 190 років від дня народження класика світової романістики. Важко знайти людину, яка б не чула про цього письменника. Його ім’я відомо читачам в усіх куточках світу. Романи й оповідання митця перевидаються й екранізуються. Тільки одна «Анна Кареніна» існує в десятках кіноверсій. Така слава цілком заслужена, оскільки зроблена Толстим духовна робота – велична та грандіозна.

Геніальний митець, майстер прозового твору Лев Толстой досягнув надзвичайної моральної висоти. Сенс життя письменник бачить в служінні людям. Його кредо, яке ніколи не змінювалося звучить так: «Щоб жити чесно, треба рватися, плутатися, битися, помилятися, починати й кидати, і знову починати і знову кидати, і вічно боротися.           А спокій – душевна підлість.» Таким чином, у пам'яті сучасників Толстой не тільки великий письменник, але й людина високої моральності, доброти, самовідданого служіння людям.

До річниці письменника запрошуємо відвідати книжкову виставку.            (Старопортофранківська з6, 2-й поверх, читальна зала, кабінет 7).

Термін експонування: з 10 вересня по 20 вересня 2018 року.

Пропонуємо вашій увазі добірку тематичної літератури.

Творча спадщина

Критичні матеріали

Статті з періодичних видань

 

Дата публікації: 09.09.18

 

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.