ava

24 серпня 2018 року наша країна святкує 27річницю незалежності. Ця знаменна дата навіки ввійшла головною сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті українського народу. День Незалежності України – свято єднання, переоцінки ідеалів, орієнтирів розвитку державності і зміцнення стабільності. Цей знаменний день громадської злагоди нашого народу став могутнім стимулом натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.

Тож з нагоди відзначення Дня Незалежності України у рамках проведення інфомаційно-освітнього заходу в бібліотеці Університету Ушинського була організована виставка книг«З Україною в серці», яка презентує монографії та історичні нариси зарубіжних та вітчизняних авторів про основні віхи становлення української державності. Також на виставці представлена література про видатних українців державотворення, які є гордістю України. 

Віртуальна виставка

5

Україна за роки незалежності, 1991—2003

Видавництво: Київ : «Нора-Друк»

Рік видання: 2003

Сторінок: 560

Анотація: У книзі на основі статистичного матеріалу узагальнені основні напрями і шляхи ринкової трансформації економіки України за роки незалежності (1991—2003 рр.), аналізуються форми і методи організації інститутів ринкової інфраструктури, впровадження механізмів ринкових відносин, формування економіки в умовах приватного підприємництва та закладення ринкових засад у соціальній сфері.

Широко висвітлюється діяльність Президента України, спрямована на ринкову трансформацію національної економіки. На конкретних фактах і прикладах показано значення і ефективність указів, розпоряджень, доручень Глави держави, проведених ним численних нарад та зустрічей з найбільш актуальних питань подолання кризи перехідного періоду, стабілізації виробництва, забезпечення сталого зростання в економіці та закладення основ розв’язання соціальних проблем.

6

Економічні атрибути незалежності України

Видавництво: Київ : КиМу

Рік видання: 2011

Сторінок: 288

Анотація: Не мало зусиль до проголошення України незалежною державою, створення найважливіших атрибутів державності доклав автор книжки. Цим питанням присвячені його числення публікації, які в той час були першими, виступи по радіо і телебаченні доповіді на міжнародних форумах, на сесіях Верховної Ради України, на засіданнях комітетів і фракцій, підготовлені проекти законів та інших нормативних документів.

В цій книжці подані статті, опубліковані в газетах та журналах в час розвалу СРСР і становлення України як незалежної держави, в яких найбільш повно в той час до найширших верств населення доводилась ідея суверенної української держави, необхідності створення найважливіших атрибутів держави (фінансової, грошово-кредитної і банківської системи), подолання наслідків колоніального минулого, забезпечення економічного суверенітету.

4

Україна на зламі історичних епох (Державотворчий процес 1985 -1999 рр.).

Автори: Ю. М. Алексєєв, С. В. Кульчицький, А. Г. Слюсаренко 

Видавництво: Київ :«ЕксОб»

Рік видання: 2000

Сторінок: 296

Анотація: У навчальному посібнику викладено основні закономірності, події та факти останніх півтора десятиліть вітчизняної історії.

Посібник складається з восьми лекцій, у яких проаналізовано національно- духовне відродження і державотворчий процес в Україні. Автори виявляють причини, рушійні сили і результати процесу, який зумовив неочікувану для багатьох появу в Європі найбільшої (окрім Росії) за територією і однієї з найчисельніших за населенням нової держави - України.

Автори прагнули розповісти про сучасну історію України у відособленій, позбавленій політичної упередженості формі.

Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів. Він також стане у нагоді всім, хто цікавиться сучасною історією України.

3

Видатні постаті українського  державотворення

Автори: Т. В. Михайлів, Т. А. Михайлів

Видавництво: «Основа»

Рік видання: 2014

Сторінок: 125

Анотація: Довідник містить матеріали, присвячені видатним  постатям в історії українського держаутворення від найдавніших часів  до сьогодення. Виключний інтерес для читачів становлять відомості про діячів в історії української державності, прізвища яких тривалий час перебували під забороною, діяльність яких й досі залишаеться мало дослідженою.

Видання  розраховане на вчителів, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, учнів, що готуються до складання ЗНО

2

Історія України та її державності

Автори: Л. Є.Дещинський, І. О. Гаврилів , Р. Д. Зінкевич,  Я. Я. Денісов, В. М. Тарабан, С. В. Шеломенцев-Терський 

Видавництво: «Бескид Біт»

Рік видання: 2005

Сторінок: 368

Анотація: Навчальний посібник за змістом навчального матеріалу відповідає базовому курсу кафедри історії України, науки і техніки “Історія України та її державності” і рекомендований Міністерством освіти і науки України. 

 

 

1Державотворення незалежної України (1991 – 2009)

Автори: Ф.Б. Брецко

Видавництво: «Основа»

Рік видання: 2009

Сторінок: 128

Анотація: У пропонованому посібнику поданий навчально-пізнавальний матеріал з історії незалежної України. Розглянуто питання сучасного українького державотворення, розвитку демократичних інститутів.

Посібник стане у пригоді учителям, методистам і учням, що братимуть участь в олімпіадах з історії, основ правознавства та зовнішньому незалежному оцінюванні.

 

Використані ресурси:

utg.ua - головне зображення

 

 

Дата публікаціїї: 23.08.2018

 

 

 

 

 

 

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.