125 років від дня народження Анни Ахматової

Ahmatova

24 червня російській поетесі родом з України, а саме з Одеси, Анні Ахматовій виповнилося 125 років від дня народження!
З приводу цього дня бібліотекою підготовлено віртуальну виставку. На виставці представлено список книг та журнальних статей. 

Список книг
Список статей


Деякі книги та анотації до них:

Я – голос ваш…
Автор: Ахматова А.
Видавництво: М.: Кн. палата
Рік видання: 1989
Сторінок: 383
Анотація: Книга кращих творів Анни Ахматової виходить у рік століття від дня народження поетеси. У збірник включені широковідомі твори Ахматової у віршах та прозі, а також окремі вірші, строфи, рядки, які не публікувались до 1989 року. У їх числі – відомий «Реквієм», який відобразив страшну правду про репресії тридцятих років.

 

 

 

 

Ахматова: жизнь
Автор: Марченко А.
Видавництво: М.: АСТ: Астрель
Рік видання: 2010
Сторінок: 672
Анотація: «Ахматова: жизнь» - це не наукова біографія поета. Автор будує навколо віршів Ахматової свого роду «розслідування». Намагається розгадати, кому вони присвячені, хто герой. Вірші свідчать, сперечаються, спростовують, змушують «розв’язати язик», за допомогою фактів та документів розповісти те, про що у свій час промовчали… 

 

 

 

Ветер лебединый: Стихотворения и поэмы Автор: Ахматова А. А.
Видавництво: М.: ЗАО Изд-во ЭКСМО-Пресс
Рік видання: 1998
Сторінок: 512
Анотація: Анна Ахматова винесла все – і короткі періоди щастя та слави, і довгі десятки років забуття. Доля послала їй – перед заходом, як вона висловила, - плодоносну осінь. Її вірші давно вже стали «надбанням доцентів», а вона трагічно продовжувала переживати найсумнішу «незустріч» - зі своїм читачем. «Мои настоящие читатели меня, настоящую, не знают,» - стверджувала вона. Саме такому читачеві, незнаному другу, який може оцінити і «свежесть слов и чувств простоту», призначена книга «Ветер лебединый».

 
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню