X Різдвяні просвітницькі читання

13-14 січня 2017 року в стінах бібліотеки були проведені X Різдвяні просвітницькі читання, присвячені 200-річчю педагогічної освіти в Одесі, 200-річчю від дня народження архімандрита Антоніна Капустіна та 160-річчю блаженної кончини свт. Інокентія Одеського.

X Різдвяні просвітницькі читання ― живий діалог Православної Церкви, представників сучасної науки та мистецтва, православної інтелігенції.

Соціально-освітня мета читань була орієнтована на відродження гармонійної системи взаємовідносин релігії та культури, християнства та науки, Української держави та Церкви.

З нагоди Різдвяних просвітницьких читань співробітники бібліотеки організували для учасників конференції виставку літератури та екскурсію Музеєм книги.

Бібліотекар І кат. Шафоростова К. І. провела екскурсію музеєм та детально розповіла про експонати кожного стенду.

Слід відмітити, що увагу більшості присутніх прикували до себе дві книги: «Господа нашего Иисуса Христа Святое Евангелие» ― подарунок О. М. Яція та «Библия или книги Священного Писания Ветхаго и Новаго Завета в русском переводе, с параллельными местами и указателем церковных чтений», яку в минулому році бібліотека отримала у подарунок від Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського.

Автор статті: Матковська Д. М.
Фото: Матковська Д. М., Романенко Н. С.

16.01.2017

 
 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020

Телефони:
(048) 732-40-77
(048) 753-07-64

e-mail:

library.pdpu@gmail.com

library@pdpu.edu.ua

Партнери

 

 

© 2011-2020 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню