День кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології


21 грудня 2017 року у приміщенні факультету дошкільної педагогіки і психології (аудиторія № 14) відбувся День кафедри сімейної та спеціальної педагогіки і психології.

Метою заходу було покращення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення освітнього процесу університету, поглиблення співпраці кафедри і бібліотеки.

Особлива увага була зосереджена на необхідності використання та додаткового комплектування електронними навчальними і навчально-методичними посібниками викладачів університету.

Учасниками інформаційного заходу стали фахівці інформаційно-бібліографічного відділу, викладачі, аспіранти і студенти факультету, які ознайомились з наявною фаховою навчальною літературою, періодичними виданнями та новими надходженнями літератури.

Співробітники бібліотеки презентували весь комплекс інформаційно-пошукових можливостей, ресурсів та послуг, як для викладачів, так і для студентів. Для присутніх був проведений флеш-семінар «Алгоритм пошуку наукової інформації в базі даних Web of Science».

Усі присутні зазначили, що така зустріч є дуже цікавою і корисною для розвитку взаємодії «кафедра – бібліотека» та висловили побажання про подальшу співпрацю.

Забезпечення навчальними підручниками, посібниками, довідковою літературою тощо

Нові надходження

Інформаційний захід провели: Візнюк В. В., Величко Т. Д. та Пшеминська М. Г.
 

© 2011-2021 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню