02 вер., 2017

Шановні читачі!

У сьогоднішній святковий день прийміть найщиріші вітання! Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині.

З нагоди Дня міста пропонуємо вашій увазі твір краєзнавця Доротеї Генріхівни Атлас «Старая Одесса, ее друзья и недруги».

30 серп., 2017

Пропонуємо вашій увазі текст доповіді д-ра філософських наук, проф. Добролюбської Ю. А. про книгу Й. Г. Г Федера «Логіка та метафізика» із сектора рідкісних видань.

28 серп., 2017

Найціннішим і найдавнішим виданням в бібліотеці є книга 1665 р. Марка Фабія Квінтіліана «Декламації». Саме ця книга зацікавила викладачів історико-філософського відділу.

Д-р. філософських наук, професор Добролюбська Ю. А. підготувала доповідь під назвою «Книга 1665 р. – Марк Фабій Квінтіліан «Декламації»», яку представила на презентації «Місце та роль рідкісної книги у сьогоденні».

10 лип., 2017

"Киевская старина" – перший в Україні багатопрофільний історичний журнал. Виходив у Києві з 1882 до 1906, 1907 року друкувався українською мовою під назвою "Україна". Матеріали часопису й до сьогодні не втратили свого значення.

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.