25 жовт., 2017

Науково-практичний журнал «Наука і освіта» був заснований у 1997 році при Південному науковому центрі Національної академії педагогічних наук України за підтримки Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

З 2014 року журнал видається Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського.

Програмні цілі та тематична спрямованість: публікація матеріалів за всіма напрямки наукових досягнень з педагогіки та психології.

Повнотекстові номери журналу можна переглянути в режимі он-лайн або безкоштовно завантажити.

27 вер., 2017

Пропонуємо ознайомитися зі списками наукових праць (підручників, монографій, статей тощо) викладачів та вчених Університету Ушинського, що зберігаються в фонді бібліотеки. 

20 трав., 2017

Щиро вітаємо з Днем науки всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!

З нагоди свята пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку наукових та науково-методичних праць викладачів Університету Ушинського.

03 бер., 2017

Науковий журнал «Politicus» було засновано у 2015 р. Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського.

У виданні друкуються статті з питань теорії та історії політичної науки, політичних інститутів та процесів, політичної культури та ідеології, етнополітології та етнодержавознавства, а також з інших галузей політичної науки.

Повнотекстові номери журналу можна переглянути в режимі он-лайн або безкоштовно завантажити.

Репозитарій

c

Лічильники

 Яндекс.Метрика   
FB

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.