6 червня визначному російському поету, прозаїку та публіцисту Пушкіну Олександру Сергійовичу виповнилося 215 років від дня народження!
З приводу цього дня бібліотекою підготовлено віртуальну виставку. На виставці представлено список книг та журнальних статей.

Деякі книги та анотації до них:

Александр Пушкин
Прекрасны вы брега Тавриды…
Стихи о Крыме
Автор: Пушкин А. С.
Видавництво: Симферополь. Издательство «Таврия»
Рік видання: 1981
Сторінок: 144
Анотація: Твори, написані О. С. Пушкіним в Криму і за кримськими враженнями, зібрані в цій книзі. Композицію збірника визначили п’ять основних розділів, які включають твори, що відображають захоплення красою природи Криму, захоплене ставлення поета до дочок Раєвського, вірші в дусі античності, тему Бахчисарайського фонтана, спогади Пушкіна про Крим.Д. С. Берестовская, кандидат филологических наук (переклад Матковської Д. М.)

 

Избранные сочинения
Автор: Пушкин А. С.
Видавництво: М. «Художественная литература»
Рік видання: 1990
Сторінок: 654
Анотація: В однотомне видання «Вибрані твори» О. С. Пушкін (1799-1837) увійшли вибрані вірші, поеми, драматичні твори, художня і критична проза. Видання супроводжується вступною статтею, примітками та ілюстративним матеріалом, які призначені на допомогу учителю для підготовки і проведення уроків.

Еагений Онегин
Роман в стихах
Автор: Пушкин А. С.
Видавництво: М. «Художественная литература»
Рік видання: 1984
Сторінок: 255
Анотація: Роман «Євгеній Онєгін», по словам В. Г. Бєлінського:  «энциклопедия русской жизни», «поэма современной действительной жизни, не только со всею ее поэзиею, но и со всею ее прозою, несмотря на то что она писана стихами».
П. Антокольский писал: «Онегин далеко не пародия, не случайное модное «завихрение», а живая печальная судьба, обусловленная всем развитием дворянской культуры. Она так же печальна, как судьба самой Татьяны. И тем более горьким рисуется смысл и урок всего романа. В его героях нет ничего героического. Они не образцы – только примеры, выхваченные поэтом из жизненной гущи».


Список журнальних статей

Список ниг

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.