06 05 04 03 02 01

ava1

Бібліотека Університету Ушинського щиро вдячна за передане в дар унікальне видання «Українська вишивка. Північно-Західне Причерноморя» (2018).

Висловлюємо подяку за книжковий подарунок універсального видання: Устянському Валерію Івановичу керівнику фонду «Рідний край», Вітос Валентині Гнатівні директору обласного центру Української культури, Дем’янишиній Ларисі Семенівні упоряднику видання.

 

1

Українська вишивка / керівники проекту В. Г. Вітос, В. І. Устянський. – Одеса: ТЕС, 2018. – 512 с.

 

Запропонована книга має на меті змінити усталену думку вченого люду про одеський край та ознайомити Україну зі скарбницею мистецтва південної вишивки. В обласних, районних та сільських музеях Одещини, у збірках аматорів-колекціонерів зберігаються перлини народної вишивки. Вони мають посісти гідне місце у вінці «України вишиваної».

Теоретична частина книги базується на свідченнях народної мудрості, звичаях і обрядах, легендах і переказах притаманних нашій місцевості, а також на перших ступенях езотеричних знань, які завуальовано передані нам через культурну традицію і донедавна відомі лише простим людям.

Зміст

 

 

02. 07. 2019

 

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.