Висловлюємо щиру вдячність проректору з наукової роботи, доктору педагогічних наук, професору Койчевій Тетяні Іванівні за книжковий подарунок бібліотеці.

Т. І. Койчева закінчила фізико-математичний факультет Одеського державного педагогічного інституту ім. К. Д. Ушинського за спеціальністю «математика». Свій трудовий стаж розпочала з 1987 року і пройшла шлях від лаборанта, молодшого наукового співробітника, доцента до проректора з наукової роботи Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

З 1998 по 2013 рік Т. І. Койчева плідно працювала на посаді начальника науково-дослідного сектору.

З 2013 по 2014 роки працювала доцентом кафедри прикладної математики та інформатики Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

З 2014 р. Тетяна Іванівна обіймає посаду проректора з наукової роботи Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

У лютому 2004 р. захистила кандидатську дисертацію з теми «Підготовка майбутніх учителів гуманітарних спеціальностей як тьюторів для системи дистанційної освіти». Учене звання доцента кафедри прикладної математики та інформатики присвоєно у 2006 році.

У 2014 році успішно захистила докторське дослідження за темою «Теорія і методика формування корпоративної культури викладачів педагогічного університету в процесі наукової діяльності». У 2016 році присвоєно вчене звання професора кафедри педагогіки.

Т. І. Койчева на високому професійному рівні здійснює координацію проведення наукових і науково-практичних конференцій, симпозіумів, шкіл-семінарів. Активно займається науковою роботою.

Віртуальна виставка книжкових подарунків від Койчевої Тетяни Іванівни.pdf

Статтю підготувала та оформила Матковська Д. М.
Автор колажу: Матковська Д. М.

12.09.2017

Репозитарій

c

Нові книги

FB

Лічильники

 Яндекс.Метрика   
Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.