Вересень знання несе

 Вітаємо всіх з початком навчального року! 

Бібліотека підготувала віртуальну виставку, яка присвячена навчанню у початковій школі.

Матеріали виставки можуть бути корисними для вчителів, методистів із початкового навчання, завучів з виховної роботи, педагогів-організаторів, працівників позашкільних навчальних закладів та батьків.

Список книг

Список статей

Пропонуємо Вашій увазі деякі книги та анотації до них

 

Використання інформаційних технологій у практиці роботи початкової школи
Автор:
Пономаренко Л.В. 
Видавництво: Х. : Вид. група «Основа»
Рік видання: 2010
Сторінок: 156
Анотація: Посібник містить деякі теоретичні аспекти з проблеми використання нових інформаційних технологій у навчанні молодших школярів, методичні рекомендації щодо використання комп’ютера у навчально-виховній роботі та практичні розробки уроків і виховних заходів із використання НІТ.

Матеріали посібника дозволяють творчому вчителеві організувати навчання та виховання учнів 1–4 класів на сучасному рівні, сприятимуть формуванню основних учнівських компетентностей, підвищенню пізнавальної активності школярів.

Для вчителів початкової школи, методистів із початкового навчання  

 

 

Школа та батьки
Навчаємо співпраці
Упорядник: М.К. Голубенко
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2009
Сторінок: 128
Анотація: У посібнику розкриті деякі аспекти спільної роботи школи і сім’ї, класних керівників і батьків, технології створення шкільної тріади «батьки - діти - педагоги».

Для директорів шкіл та їхніх заступників, класних керівників, голів батьків асоціацій (рад, комітетів), ради школи, опікунської, піклувальної рад, працівників методичних служб, позашкільних навчальних закладів.  

 

 

Вчимо дітей спілкуватися
Упорядники: Л. Шелестова, Н. Чиренко
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2011
Сторінок: 128
Анотація: Незнання законів спілкування не звільняє від відповідальності за його наслідки! Особливо сьогодні, коли успіх кожного залежить від його комунікаційної майстерності. Ви хочете жити в дружньому світі, легко добиватися своїх цілей і приносити радість оточуючим? Тоді вчіться ефективному і безконфліктному спілкуванню.

У книжці зібрані найефективніші і безпрограшні тренувальні вправи, тренінги та заходи, які допоможуть вам налагодити комунікацію з іншими.

Книжка стане незамінним помічником у роботі класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів із виховної роботи, буде цікавою й корисною студентам педагогічних вишів, а також небайдужим батькам та учням.  

  Як створити Школу сприяння здоров’ю
(Здоровя та фізична культура. Завуч. Бібліотека. Хімія. Біологія.)
Автор: Ващенко О.
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2008
Сторінок: 112
Анотація: У посібнику розкриваються шляхи та механізми створення Школи сприяння здоров’ю на прикладі загальноосвітньої школи № 14 м. Прилуки Чернігівської області та Бучанської школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки (Київська обл.).

Книга для вчителів-предметників, завучів з виховної роботи, педагогів організаторів, класних керівників, працівників позашкільних закладів та інших осередків дозвілля дітей і підлітків.  

 

 

  Формуванню освітнього середовища профільної школи
Колективна монографія: Піддячий М.І., Васьківський М.В., Доротюк В.І., Левченко Н.Г.
Видавництво: К. : Педагогічна думка
Рік видання: 2013
Сторінок: 200
Анотація: монографія присвячена формуванню освітнього середовища профільної школи у царині забезпечення поступу особистості учня, що в системі загальної середньої освіти відображається такими основними поняттями і категоріями: соціалізація, адаптація, навчально-виховний процес, зміст і якість освіти, професійна орієнтація, професійне самовизначення, допрофесійна і професійна підготовка, розвиток, саморозвиток, самоорганізація, самовдосконалення, формування, компетентності, технології, засоби праці, продуктивні сили.

Включені матеріали розкривають теоретико-методичні засади спрямування особистості систему соціальних і професійних відносин на різних етапах розвитку із врахуванням вікових особливостей, за рахунок формування знань, умінь, якостей, цінностей, норм тощо, які дозволяють їй функціонувати в умовах швидкозмінного середовища.

Для системи загальноосвітньої середньої освіти та студентів вищих педагогічних навчальних закладів. Може бути використаний в Інститутах післядипломної педагогічної освіти, психологами, управлінцями, соціальними працівниками, науковцями психолого-педагогічної проблематики, докторантами, аспірантами.  

  Як зробити школу успішною
(Сільська школа України. Завуч. Бібліотека. Здоров’я та фізична культура) 
Упорядник: В. Зоц
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2007
Сторінок: 128
Анотація: Автори цієї книжки – успішні педагоги, директори шкіл, їхні заступники, психологи, вчителі, видавці педагогічних газет, які досягли професійної майстерності, громадського визнання і зробили успішними свої школи. У діалозі з ними про те, що таке успішна школа і як її створити, - видатні педагоги. Сузір’я авторів створює яскраву палітру цінного педагогічного досвіду, в якій знайдуть свій «колір» кожна школа, кожен педагог, який прагне успіху. Для керівників шкіл, учителів, батьків.  
  Імідж школи
(Завуч. Бібліотека. Українська мова та література)
Упорядник: І.М. Рожнятовська
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2011
Сторінок: 120
Анотація: Імідж школи можна розглядати як важливий сучасний компонент методичного продукту школи і як додатковий ресурс управління та розвитку освітнього закладу. Формування іміджу навчального закладу – це процес, під час якого створюється бажаний образ на основі наявних ресурсів. Мета створення іміджу – підвищення конкурентоздатності, залучення інвестицій, встановлення та розширення партнерських зв’язків. Для директорів, їхніх заступників, методистів, вчителів.  
  Як створити профільну школу
(Сільська школа України. Завуч. Бібліотека. Інформатика. Математика)
Упорядник: М. К. Голубенко
Видавництво: К. : Шк. світ
Рік видання: 2010
Сторінок: 128
Анотація: У книжці висвітлено досвід роботи закладів освіти з організації профільного навчання в старшій школі. Запропоновано різні моделі профілізації залежно від типу навчального закладу. Рекомендовано для працівників відділів (управлінь) освіти, керівників навчальних закладів, їх заступників.  

 

Статтю підготували: Матковська Д. М., Шафоростова К. І.

1.09.2014













 

Контакти


Aдреса:
вул. Старопортофранківська, 36
м. Одеса, 65020
20 каб - інформаційно-бібліографічний відділ
3 каб - відділ комплектування та обробки літератури

© 2011-2024 Бібліотека Університету Ушинського

Пошук в моб меню