06 05 04 03 02 01

ava

Навчання – невід’ємна частина у житті кожної особистості. Весь свій життєвий шлях людина навчається і пізнає. Першим ученим у житті кожної людини є учитель, який відіграє дуже важливу роль у процесі створення особистості кожного з нас.

Вчитель – прекрасна професія! Найблагородніша серед інших. Завдяки вчителю ми навчилися писати й читати перше слово в житті «мама». Потім такі, як земля, сонце, турбота, любов, праця. І не тільки навчилися писати й читати ці слова, а й збагнули їх зміст. Учитель допоміг нам поступово знаходити своє місце в житті.

На думку відомого педагога В.О. Сухомлинського, кожна людська індивідуальність, з якою має справу вчитель, – це певною мірою, своєрідний, неповторний світ думок, почуттів, інтересів.

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх навчальних закладах радісно вітають учителів із професійним святом Днем Вчителя. Це прекрасна нагода сказати вчителю «Дякую» не тільки тому, що так годиться, а й тому, що ми дійсно дуже вдячні вчителям за терпіння до нас, за те, що завжди з нами протягом всього нашого життя. Спасибі Вам, учителі, за те, що вкладаєте в душі своїх учнів «розумне, добре, вічне» і даруєте дітям свою любов і вдячність!

Вітаємо вас зі святом. Бажаємо нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоровя та благополуччя! І нехай посмішки ваших учнів найголовніша нагорода за ваш благородний труд - супроводжують вас на всьому життєвого шляху!

 

Дата публікації: 05.10.18

scopus

uni2

bantp

Лічильники

 Яндекс.Метрика   

fb    Instagram icon   YouTube  Telegram

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.